Hale namiotowe realizacje

Namioty bankietowe

Prowadzimy sprzedaż namiotów gotowych oraz konstrukcji wykonanych na życzenie klienta.

Zapewniamy szeroki wybór różnorodnych modeli oraz gwarantujemy niskie ceny!

Bankietowe namioty Mistor

Starannie zaprojektowane i wykonane namioty bankietowe to doskonały sposób na organizację gali jubileuszowej, eventu firmowego, czy spotkania biznesowego. Nowoczesna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały gwarantują estetyczny wygląd naszych obiektów. Dla wzmocnienia efektu elegancji można wykonać dodatkowo stylową podsufitkę bądź wykonać podłogę.

namioty bankietowe

Namioty imprezowe

Dbałość o szczegóły to bez wątpienia znak rozpoznawczy naszej marki. Od lat dostarczamy rozwiązania, które zyskują zaufanie wymagających odbiorców. Nasze produkty są najlepszą odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chętnie biorą udział w branżowych spotkaniach, gdzie mogą w łatwy sposób nawiązać relacje biznesowe i zaprezentować ofertę. Wychodząc naprzeciw potrzebom takich osób oferujemy sprzedaż namiotów handlowych, które są doskonałą przestrzenią do organizacji imprez promocyjnych, eventów branżowych lub elementem zabudowy na specjalistycznych targach. Naszym celem jest dostarczanie konstrukcji, która jest estetyczna, solidna i niezawodna. Proponujemy kreatywne podejście do każdego zlecenia, co umożliwia nam maksymalnie efektywnie wykorzystać przestrzeń namiotu handlowego. Nie stosujemy podpór i wewnętrznych lin, dzięki czemu całość prezentuje się na najwyższym poziomie.

Konstrukcje namiotów bankietowych

Nasze konstrukcje mogą być dodatkowo zaopatrzone w dobraną do okoliczności formę oświetlenia, co sprawia, że wieczorny event nabierze jeszcze więcej blasku. Wyposażamy wnętrza namiotów bankietowych w eleganckie wykładziny, stoły, krzesła oraz ciekawe elementy wystroju o charakterze dekoracyjnym. Umożliwiamy także doposażenie w postaci urządzeń grzewczych bądź klimatyzacyjnych, dbając o komfort uczestników wydarzenia.

Namioty bankietowe przygotowujemy na bazie specjalnie opracowanych segmentów, które umożliwiają dokładne dopasowanie do potrzeb Klientów oraz charakteru wydarzenia. Zapewniają także idealne dostosowanie do możliwości przestrzennych – poszczególne segmenty pozwalają wydłużyć całość konstrukcji o kolejne 5 metrów. Prosta technika montażu umożliwia szybką zabudowę powierzchni.

Bardzo dobre parametry wykorzystane przy naszych obiektach pozwalają na zorganizowanie imprez plenerowych. Świetnie nadają się na pikniki, koncerty, festyny i biesiady.

Mistor namiotowa bankietowa
Mistor namiotowa bankietowa

Dla kogo namiot bankietowy?

Planując zorganizowanie wydarzenia w plenerze, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości namiot bankietowy oferowany przez firmę Mistor. Dzięki trwałej konstrukcji i uniwersalnym projektom nada się na imprezy o różnym charakterze. Zakup namiotu bankietowego to idealne rozwiązanie dla:

 • osób, które często organizują imprezy w plenerze, ale posiadają małe domy,
 • firm chcących obniżyć koszta organizacji imprezy w plenerze,
 • gospodarstw agroturystycznych niedysponujących wystarczającą ilością altanek na wesela i inne imprezy plenerowe,
 • osób bądź firm organizujących imprezy w trudnodostępnych miejscach, na przykład nad jeziorem,
 • osób często wyjeżdżających na wczasy z przyczepą campingową lub pod namioty,
 • osób nieposiadających tarasów, które chcą robić imprezy w ogrodzie,
 • firm zajmujących się organizacją różnego rodzaju eventów plenerowych, na przykład imprez sportowych czy różnego rodzaju targów.

Mistor oferuje również możliwość dokupienia zestawów biesiadnych, oświetlenia i nagrzewnic nadmuchowych, dzięki którym każda impreza pod namiotem bankietowym będzie bardziej komfortowa dla gości. Absolutnym hitem dla firm i gospodarstw agroturystycznych będą również centrale elektryczne z licznikiem energii.

Przykładowa oferta sprzedaży

Szerokość: 3m
 • Długość: 6m
 • Konstrukcja: aluminiowa
 • Plandeka: poliestrowa
 • Wysokość ściany bocznej: 2m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 6m
 • Długość: 6m
 • Konstrukcja: aluminiowa
 • Plandeka: poliestrowa
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 6m
 • Długość: 12m
 • Konstrukcja: aluminiowa
 • Plandeka: poliestrowa
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m
 • Poznaj cenę
Mistor namiotowa bankietowa

Sprzedaż namiotów bankietowych

Firma Mistor specjalizuje się w sprzedaży namiotów bankietowych. Dzięki wytrzymałej i prostej w montażu konstrukcji można w szybki, prosty sposób uzyskać zadaszenie zapewniające dodatkową ochronę przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi podczas imprezy w plenerze. Oferowane produkty posiadają uniwersalny projekt, dzięki któremu idealnie nadadzą się na spotkania rodzinne i eventy urządzone w różnych aranżacjach. Producent w swojej ofercie posiada również podłogi drewniane i wykładziny dywanowe, dzięki którym istnieje możliwość umieszczenia konstrukcji na równym terenie. Dodatkowym atutem będzie również wyposażenie namiotów bankietowych w wewnętrzne zabudowy, zapewniające dodatkową ochronę przed wiatrem i potencjalnymi opadami.

Namioty bankietowe na wesele w plenerze

Hitem ostatnich lat są wesela organizowane w plenerze. Niełatwo jest znaleźć salę weselną na wyznaczony termin, przez co coraz więcej par decyduje się na uroczystość i zabawę na łonie natury. Ośrodki wypoczynkowe czy gospodarstwa agroturystyczne wiążą się niestety bardzo często z wysokimi kosztami, jak w przypadku sal weselnych, dlatego też idealnym rozwiązaniem będzie zakup namiotów bankietowych. Ich konstrukcje są lekkie i łatwe w montażu, co umożliwia dużą elastyczność w organizacji wesela. Dzięki niskim kosztom z łatwością można postawić kilka namiotów mieszczących większą ilość gości. Producent namiotów bankietowych Mistor oferuje również stoły bankietowe i krzesła konferencyjne, które pomogą w organizacji tego niezwykłego dnia.

Hala bankietowa Mistor
Profesjonalne hale namiotowe

Estetyczne i tanie rozwiązania

Niewątpliwym atutem naszej oferty jest jej wizualna atrakcyjność. To niezwykle ważny czynnik mający znaczenie przede wszystkim dla organizatorów imprez i wydarzeń plenerowych, takich jak konferencje, bankiety, targi czy też eventy okolicznościowe (np. spotkania firmowe). Wówczas nasze konstrukcje, wzbogacone dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, uczestniczą w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy. w naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno propozycje standardowe, o prostych, geometrycznych kształtach, jak i takie, które ujmują swoją nieszablonowością oraz możliwością dostosowywania ich budowy zarówno do ilości uczestników danego wydarzenia, charakteru imprezy, jak i jej przebiegu.