Hale namiotowe

Hale namiotowe

Prowadzimy sprzedaż namiotów gotowych oraz konstrukcji wykonanych na życzenie klienta.

Zapewniamy szeroki wybór różnorodnych modeli oraz gwarantujemy niskie ceny!

Dostępne w naszej ofercie hale namiotowe sprawdzają się jako miejsce do organizacji imprez okolicznościowych i firmowych, stoiska targowe, punkt cateringowy i gastronomiczny, magazyn, punkt promocyjny, zadaszenie w pogrodzie. Proponujemy konstrukcje o dowolnej wielkości, dzięki czemu można dostosować je do indywidualnych oczekiwań. Proponowany przez nas wynajem hal namiotowych jest doskonała alternatywa dla nowych i drogich inwestycji.

Dostarczamy rozwiązania o charakterze uniwersalnym. Każda hala namiotowa może być wyposażona zgodnie z życzeniem klienta w dodatkowe otwory okienne oraz drzwiowe. Proponujemy modele z rozsuwanymi bokami, co pozwala być przygotowanym na każdą zmianę pogodową. Wyposażamy nasze konstrukcje w systemy ogrzewania oraz wentylacji, w oświetlenie, nagłośnienie, podsufitki i ciekawe dekoracje, wpływające na estetykę wystroju.

Hale namiotowe

Hale namiotowe Mistor

Odpowiedni projekt wykonany z dbałością o każdy, najmniejszy detal to cecha charakterystyczna naszych hal namiotowych, w których można urządzić wspaniałe przyjęcia, eventy firmowe, wesela, chrzciny oraz inne imprezy rodzinne i okolicznościowe. Są one także świetnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Każdy taki namiot bankietowy jest oparty na nowoczesnej konstrukcji, a materiały użyte przy jego budowie sprawiają, że wygląda on bardzo estetycznie, odbiegając od wyobrażeń masywnych budowli. By efekt był jeszcze bardziej spektakularny możemy zamontować elegancją podsufitkę lub podłogę w wybranym wzorze.

Mistor Hala namiotowa
Hala namiotowa Mistor

Hale namiotowe - produkcja

Produkujemy namioty i hale o kształtach i wymiarach standardowych. Realizujemy również zamówienia niestandardowe, wedle życzenia klienta. Produkowane przez nas hale namiotowe oparte są na specjalnie zaprojektowanych kanałowych profilach z anodowanego aluminium. Profile konstrukcji wykorzystywanych w naszych produktach połączone są ze sobą za pomocą cynkowanych ogniowo spawanych łączników stalowych. Całość hali ma konstrukcję modułową co pozwala na wydłużanie jej bez ograniczeń poprzez dostawianie kolejnych modułów.

Jako powłoki stosujemy kilka rodzajów materiałów w zależności od rodzaju oraz wielkości powierzchni użytkowej naszych produktów. Powłoki te posiadają atest ITB oraz gwarantują odporność na działanie warunków atmosferycznych w zakresie temperatur od -30 do + 70 C.

Sprzedaż hal namiotowych

By namioty służyły Państwu wiele, wiele lat używamy do ich konstrukcji materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są one stabilne, wyglądają bardzo estetycznie i elegancko. Nie stosujemy żadnych półśrodków. Oferujemy unikalne i spersonalizowane hale namiotowe, które mogą zostać wyposażone według Państwa preferencji. Możliwa jest instalacja podłogi, ale także oryginalne oświetlenia, które zachwyci gości obecnych na każdym przyjęciu. Ponadto nasza firma oferuje kompleksowe usługi, dlatego wszelka renowacja, czy zmiana aranżacji zakupionego namiotu jest jak najbardziej możliwa. Bardzo wielu klientów decyduje się na takie rozwiązania, w zależności od tego, jakiego typu event właśnie organizują.

Hala namiotowa

Przykładowa oferta sprzedaży

Szerokość: 6m
 • Max długość: 30m
 • Konstrukcja: stalowa cynkowana ogniowo
 • Plandeka: 650 gram
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m - 3,5m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 8m
 • Max długość: 30m
 • Konstrukcja: stalowa cynkowana ogniowo
 • Plandeka: 650 gram
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m - 4m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 10m
 • Max długość: 40m
 • Konstrukcja: stalowa cynkowana ogniowo
 • Plandeka: 650 gram
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m - 4m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 15m
 • Max długość: 40m
 • Konstrukcja: aluminiowa

 • Plandeka: 650 gram
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m - 4m
 • Poznaj cenę

Konstrukcja hali namiotowej

Hale namiotowe są przygotowywane ze specjalnych segmentów, które idealnie spełniają wszystkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Dopasowują się także do stylu, w którym klient chce utrzymać swoje wydarzenie i charakteru tego przyjęcia. Można złożyć je w różny sposób, przedłużyć lub poszerzyć, a wszystko to w bardzo szybkim tempie umożliwiającym przygotowanie przyjęcia nawet w ostatniej chwili. Jest to idealna forma organizacji przestrzeni, która sprawdzi się w trakcie organizacji wielu rodzajów przyjęć, od spotkań biznesowych, po urodziny i gale jubileuszowe. By wzmocnić efekt elegancji można wykonać dodatkowo stylową podsufitkę lub podłogę, nawet drewnianą!

hala namiotowa model s8
namioty magazynowe

Transport i montaż hali namiotowej

W Mistor otwieramy się na klientów z całej Polski. Oferujemy nasze usługi, które dostępne są dla zainteresowanych z każdego zakątka kraju. Dowozimy nasze konstrukcje namiotów w dowolne miejsce w Polsce, wskazane przez klienta. Również przygotowanie konstrukcji odbywa się w dowolnym plenerze, warto jednak zadbać o w miarę równą powierzchnię, na której hala namiotowa będzie stawiana. Typ nawierzchni również nie jest problematyczny, ponieważ stawiamy konstrukcję na piasku, betonie, trawie czy asfalcie. Dzięki łatwości składania i budowania obiektu na niewielkich powierzchniach, jestesmy w stanie rozłożyć namiot bez pomocy podpór, czy lin wewnętrznych. Działamy zgodnie z wymaganiami klientów i dostosowujemy powierzchnię konstrukcji do wybranych preferencji. Układamy je w dowolnym rozmiarze, tak by zadowolić naszego klienta i spełnić jego oczekiwania. Dzięki temu każde przyjęcie uda się znakomicie!

Funkcjonalność

Namioty halowe z powodzeniem spełnia funkcję magazynu lub warsztatu. w tym przypadku ściany boczne są wykonane z blachy trapezowej. Istnieje możliwość zamontowania przesuwnej bramy wjazdowej oraz wmontowania blaszanych drzwi. Dzięki temu uzyskujemy zdecydowaną poprawę trwałości jednocześnie zwiększając zabezpieczenie przed włamaniem.

Aby uniknąć zniekształceń kolorystycznych wewnątrz hal jak również zapewnić odpowiednią widoczność, na dachy najczęściej stosujemy powłoki koloru białego, jednak na życzenie klienta wykonamy powłokę w ;dowolnym kolorze. Dzięki zawiasowo składanym elementom konstrukcji do montażu hali nie jest potrzebny dźwig a ;wszystkie prace można wykonać ręcznie.

namioty magazynowe
Profesjonalne hale namiotowe

Estetyczne i tanie rozwiązania

Niewątpliwym atutem naszej oferty jest jej wizualna atrakcyjność. To niezwykle ważny czynnik mający znaczenie przede wszystkim dla organizatorów imprez i wydarzeń plenerowych, takich jak konferencje, bankiety, targi czy też eventy okolicznościowe (np. spotkania firmowe). Wówczas nasze konstrukcje, wzbogacone dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, uczestniczą w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy. w naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno propozycje standardowe, o prostych, geometrycznych kształtach, jak i takie, które ujmują swoją nieszablonowością oraz możliwością dostosowywania ich budowy zarówno do ilości uczestników danego wydarzenia, charakteru imprezy, jak i jej przebiegu.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze konstrukcje zostały dokładnie sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Oddając je do Państwa dyspozycji jesteśmy całkowicie pewni, iż sprostają one nie tylko zmiennym czynnikom pogodowym, ale również innym – m.in. mechanicznym. Stabilne, starannie mocowane stelaże wspierające składają się z elementów odpowiednio zabezpieczonych – tak przed korozją, jak deformacją. Jeżeli więc poszukują Państwo rozwiązań w postaci obiektów spełniających wysokie wymagania estetyczne, funkcjonalne i te, które wiążą się bezpośrednio z aspektem bezpieczeństwa – zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom.

Hale namiotowe
Hale namiotowe
Hale namiotowe

Wyposażenie dodatkowe hal namiotowych

W Mistor świadczymy usługi najwyższej jakości, dzięki czemu mamy wiernych klientów od wielu lat. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta spotyka się z bardzo pozytywną opinią na rynku. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdej osoby, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, gdy dostępność produktów jest wysoka, również wymagania, preferencje i potrzeby klientów uległy zmianie. Producent hal namiotowych na sprzedaż, jakim jest nasza firma, oferuje także dodatkowe ich wyposażenie. Mogą Państwo zamówić konstrukcję gotowego namiotu zaopatrzoną w wiele przydatnych elementów. Oferujemy rozłożenie na powierzchni dolnej całego namiotu piękne drewniane podłogi, które zachwycą jakością i oryginalnością Państwa, ale i wszystkich gości. Ponadto można także zdecydować się na wykładziny dywanowe, które dadzą efekt przytulnego miejsca, w którym miło można spędzić czas. Jeśli niezbędne okaże się dodatkowe oświetlenie, to również jest możliwość takiej instalacji, tak samo, jak wewnętrznej zabudowy. W ramach ogrzewania proponujemy nagrzewnice nadmuchowe lub promienniki grzewcze. Jeśli chodzi o wyposażenie imprezowe oferujemy krzesła konferencyjne, stoły bankietowe i zestawy biesiadne. A żeby przyjęcie odbyło się bez zarzutu i niemiłych niespodzianek, polecamy także agregaty prądotwórcze oraz centrale elektryczne z licznikami energii.

Galeria