namioty handlowe

NAMIOTY HANDLOWE

Prowadzimy sprzedaż namiotów gotowych oraz konstrukcji wykonanych na życzenie klienta.

Zapewniamy szeroki wybór różnorodnych modeli oraz gwarantujemy niskie ceny!

Handlowe namioty

Wykonujemy funkcjonalne namioty handlowe, które doskonale nadają się na organizację imprez promocyjnych, targowych. Dostarczamy rozwiązania łatwe i szybkie w montażu oraz demontażu.

namioty handlowe katowice

Solidne i niezawodne namioty targowe

Docieramy we wskazane miejsce na terenie całej Polski. Przygotowujemy konstrukcje na dowolnym obszarze w plenerze o względnie równej nawierzchni. Instalujemy obiekty niemalże na każdego typu podłożu: asfaltu, betonu, murawy i piasku.

W kreatywny sposób jesteśmy w stanie wykorzystać niewielkie powierzchnie bez zastosowania żadnych podpór czy wewnętrznych lin. Dostosowujemy wielkość namiotów handlowych do wymagań Klientów oraz dostępnej do wykorzystania płaszczyzny.

Prezentowane przez nas konstrukcje dodatkowo mogą być wzbogacone o ciekawy projekt bądź wydruk „full-color”, okna, drzwi oraz podłogę. Stosujemy także podsufitki, które zwiększają estetykę wystroju i mogą nawiązywać do barw firmowych bądź motywu przewodniego imprezy. Proponujemy również eleganckie dekoracje naścienne, które podkreślą dodatkowo rangę marki i prestiżowy charakter imprezy.

W trosce o zwiększenie komfortu użytkowników proponujemy również systemy ogrzewania i chłodzenia przestrzeni, a także wprowadzamy efektowne oświetlenie wnętrz.

Wykonujemy namioty handlowe, które doskonale sprawdzą się jako tymczasowe, plenerowe punkty cateringu i gastronomi na imprezach targowych, okolicznościowych oraz festynach.

Przykładowa oferta sprzedaży

Szerokość: 3m
 • Maksymalna długość: 6m
 • Konstrukcja: aluminiowa, profile kanałowe
 • Plandeka: poliestrowa
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 6m
 • Maksymalna długość: 6m
 • Konstrukcja: aluminiowa, profile kanałowe
 • Plandeka: poliestrowa
 • Wysokość ściany bocznej: 2,5m
 • Poznaj cenę
Szerokość: 10m
 • Maksymalna długość: 5m
 • Konstrukcja: aluminiowa
 • Plandeka: plandeka 650g
 • Wysokość ściany bocznej: 3m
 • Poznaj cenę
handlowe namioty

Namioty handlowe Mistor

Dbałość o szczegóły to bez wątpienia znak rozpoznawczy naszej marki. Od lat dostarczamy rozwiązania, które zyskują zaufanie wymagających odbiorców. Nasze produkty są najlepszą odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chętnie biorą udział w branżowych spotkaniach, gdzie mogą w łatwy sposób nawiązać relacje biznesowe i zaprezentować ofertę. Wychodząc naprzeciw potrzebom takich osób oferujemy sprzedaż namiotów handlowych, które są doskonałą przestrzenią do organizacji imprez promocyjnych, eventów branżowych lub elementem zabudowy na specjalistycznych targach. Naszym celem jest dostarczanie konstrukcji, która jest estetyczna, solidna i niezawodna. Proponujemy kreatywne podejście do każdego zlecenia, co umożliwia nam maksymalnie efektywnie wykorzystać przestrzeń namiotu handlowego. Nie stosujemy podpór i wewnętrznych lin, dzięki czemu całość prezentuje się na najwyższym poziomie.

Trwałe i solidne namioty handlowe

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań o najwyższych standardach, co gwarantuje jakość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Namioty handlowe są produkowane z najlepszych materiałów. W konstrukcjach sygnowanych naszym logo stosujemy odpowiednio dopasowane wyposażenie. Najwyższa jakość wykonania oferowanych namiotów handlowych gwarantuje stabilność konstrukcji, ale i wpływa na niewątpliwe walory estetyczne. Proponując naszym klientom ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji mamy pewność, że nasze namioty handlowe będą w pełni spójne z charakterem marki.

targowe namioty
hale targowe

Indywidualna wycena namiotów targowych

Sprzedaż namiotów handlowych wymaga elastycznego podejścia i dopasowania oferty do potrzeb klienta. Nasi specjaliści wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponują spersonalizowane rozwiązania i możliwość dopasowania do namiotu dodatkowego wyposażenia, aby zagwarantować najwyższy komfort użytkowania. Oprócz standardowych konstrukcji mamy do zaoferowania między innymi: wewnętrzne zabudowy, krzesła konferencyjne oraz stoły bankietowe, które pomogą w zbudowaniu profesjonalnej przestrzeni targowej, czy też eventowej. Dodatkowo zapewniając kompleksową obsługę dysponujemy również systemami ogrzewania, które są bezpieczne i efektywne. Popularnością cieszą się też nagrzewnice nadmuchowe, czy promienniki grzewcze. Taka oferta wymaga od nas indywidualnych wycen, dlatego cenę namiotu handlowego zawsze ustalamy bezpośrednio z klientem.

Wygodny i bezpieczny dowóz namiotów handlowych

W trosce o dobro naszych klientów oferujemy bezpieczny dowóz zakupionych namiotów handlowych pod wskazany adres. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb gwarantując kompleksową pomoc na każdym etapie finalizacji transakcji. Pozostajemy otwarci na współpracę na terenie całego kraju. Dowozimy konstrukcje pod wskazany adres w ustalonym terminie, aby nasi klienci mieli zapewniony komfort i wygodę bez konieczności angażowania się w proces transportu. Zależy nam na pozytywnych relacjach w momencie realizowania zamówienia, jak i po jego zakończeniu, dlatego zawsze gwarantujemy maksymalne zaangażowanie w każde zamówienie oraz profesjonalną i kompetentną obsługę.

Profesjonalne namioty targowe